Sony PXW-FX6
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| 1080p | |
| 2160p (4K) |
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 11,6 cm |
| Afmeting - breedte | 11,4 cm |
| Afmeting - diepte | 15,3 cm |
| Gewicht | 890 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| LCD scherm diagonaal | 3,5 cm |
| Autofocus |
| Ingebouwde flitser |
| SD | |
| CompactFlash |
| HDMI | |
| USB |
| Afstandsbediening |
| WiFi |
| SKU | ILMEFX6VDI.EU | |
| EAN | 5013493411302 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 30 januari 2023 |