Sony PXW-Z90
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Type videocamera | Camcorder |
| Opslagmedium | SD (Secure Digital) |
| Afmeting - hoogte | 18,42 cm |
| Afmeting - breedte | 13,02 cm |
| Afmeting - diepte | 28,89 cm |
| Gewicht | 1.390 gram |
| High Definition | |
| Sensor type | CMOS |
| LCD scherm | |
| LCD scherm diagonaal | 3,46 cm |
| Touchscreen | |
| Beeldstabilisatie | |
| Geschikt voor 3D opnames | |
| Gezichtsdetectie |
| Optische zoom | |
| Optisch zoombereik | 12 |
| Autofocus | |
| Digitale zoom | |
| Digitale zoombereik | 48 |
| Groothoek | 9,3 mm |
| Tele | 111,6 mm |
| Filtermaat | 62 mm |
| Maximaal diafragma (uitgezoomd) | f/4,5 |
| 720p |
| Stereo |
| SD | |
| SDHC | |
| SDXC | |
| Memory Stick |
| HDMI | |
| USB |
| Afstandsbediening |
| WiFi |
| SKU | PXW-Z90V//C, PXW-Z90V | |
| EAN | 4548736068254 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 15 februari 2018 |