ASRock Phantom Radeon RX 7900 XT OC 20GB
| GPU | AMD Radeon RX 7900 XT |
| Klokfrequentie turbo | 2.450 MHz |
| Geheugengrootte | 20.480 MB |
| GPU | AMD Radeon RX 7900 XT |
| GPU serie | AMD Radeon RX 7000 |
| GPU fabrikant | AMD |
| Klokfrequentie GPU | 2.075 MHz |
| Klokfrequentie turbo | 2.450 MHz |
| Aantal rekenkernen | 5.376 |
| Geheugengrootte | 20.480 MB |
| Geheugentype | GDDR6 |
| DirectX versie | DirectX 12 |
| OpenGL versie | 5 |
| Interface | PCI-Express 4.0 x16 |
| GPU koeling | Actief |
| PEG stroomaansluiting | |
| Type power connector(s) | 2x PEG8 |
| Aantal slots | 2,8 |
| Lengte | 33 cm |
| Breedte | 33 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| HDMI uitgang | |
| HDMI-versie | 2.1 |
| DisplayPort uitgang | |
| Aantal DisplayPort uitgangen | 3 |
| SKU | 90-GA3XZZ-00UANF, RX7900XT PG 20GO | |
| EAN | 4710483941740 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 20 maart 2023 |