Asus Radeon R7 260X DirectCu II OC 2GB
- Alle videokaarten
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| GPU | AMD Radeon R7 260X |
| Klokfrequentie turbo | 1.050 MHz |
| Geheugengrootte | 2.048 MB |
| GPU | AMD Radeon R7 260X |
| GPU serie | AMD Radeon R7 200 |
| GPU fabrikant | AMD |
| Klokfrequentie GPU | 1.188 MHz |
| Klokfrequentie turbo | 1.050 MHz |
| Geheugengrootte | 2.048 MB |
| Geheugensnelheid | 1.750 MHz |
| Geheugentype | GDDR5 |
| DirectX versie | DirectX 11.2 |
| Nvidia SLI/NVLink-compatible | |
| AMD Crossfire-compatible | |
| HDCP compatible |
| Interface | PCI-Express 3.0 x16 |
| GPU koeling | Actief |
| Lengte | 13 cm |
| Breedte | 22 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Low profile |
| DVI uitgang | |
| Aantal DVI uitgangen | 2 |
| HDMI uitgang | |
| DisplayPort uitgang | |
| Aantal DisplayPort uitgangen | 1 |
| SKU | R7260X-DC2OC-2GD5, 90YV0520-M0NA00 | |
| EAN | 4716659607274, 0886227607273 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 8 oktober 2013 |