Club 3D GeForce GT 640 1GB
- Alle videokaarten
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| GPU | Nvidia GeForce GT 640 |
| Klokfrequentie turbo | 955 MHz |
| Geheugengrootte | 1.024 MB |
| GPU | Nvidia GeForce GT 640 |
| GPU serie | Nvidia GeForce 600 |
| GPU fabrikant | Nvidia |
| Klokfrequentie GPU | 900 MHz |
| Klokfrequentie turbo | 955 MHz |
| Aantal rekenkernen | 384 |
| Geheugengrootte | 1.024 MB |
| Geheugentype | DDR3 |
| DirectX versie | DirectX 11.0 |
| OpenGL versie | 4 |
| Shader model versie | 5 |
| Nvidia SLI/NVLink-compatible | |
| AMD Crossfire-compatible | |
| HDCP compatible |
| Interface | PCI-Express 2.0 x16 |
| GPU koeling | Actief |
| Aantal slots | 1 |
| Breedte | 14 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Low profile |
| D-Sub uitgang | |
| DVI uitgang | |
| Aantal DVI uitgangen | 1 |
| HDMI uitgang | |
| HDMI-versie | 1.4a |
| DisplayPort uitgang |
| SKU | CGNX-G646L | |
| EAN | 8717249411123 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 6 juni 2012 |