Club 3D Radeon HD 7850 royalQueen 2GB
- Alle videokaarten
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| GPU | AMD Radeon HD 7850 |
| Geheugengrootte | 2.048 MB |
| GPU | AMD Radeon HD 7850 |
| GPU serie | AMD Radeon HD 7000 |
| GPU fabrikant | AMD |
| Klokfrequentie GPU | 860 MHz |
| Aantal rekenkernen | 1.024 |
| Geheugengrootte | 2.048 MB |
| Geheugensnelheid | 1.200 MHz |
| Geheugentype | GDDR5 |
| DirectX versie | DirectX 11.1 |
| OpenGL versie | 4 |
| Shader model versie | 5 |
| AMD Crossfire-compatible | |
| HDCP compatible |
| Interface | PCI-Express 3.0 x16 |
| GPU koeling | Actief |
| PEG stroomaansluiting | |
| Type power connector(s) | PEG6 |
| Aantal slots | 2 |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Low profile |
| DVI uitgang | |
| Aantal DVI uitgangen | 1 |
| HDMI uitgang | |
| HDMI-versie | 1.4a |
| DisplayPort uitgang | |
| Aantal DisplayPort uitgangen | 1 |
| SKU | CGAX-7856F | |
| EAN | 8717249410713 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 5 maart 2012 |