EVGA GeForce GTX 560 Ti 2GB
- Alle videokaarten
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| GPU | Nvidia GeForce GTX 560 Ti |
| Geheugengrootte | 2.048 MB |
| GPU | Nvidia GeForce GTX 560 Ti |
| GPU serie | Nvidia GeForce 500 |
| GPU fabrikant | Nvidia |
| Klokfrequentie GPU | 822 MHz |
| Klokfrequentie shaders | 1.645 MHz |
| Aantal rekenkernen | 384 |
| Geheugengrootte | 2.048 MB |
| Geheugentype | GDDR5 |
| DirectX versie | DirectX 11.0 |
| OpenGL versie | 4 |
| Nvidia SLI/NVLink-compatible | |
| HDCP compatible |
| GPU koeling | Actief |
| PEG stroomaansluiting | |
| Type power connector(s) | 2x PEG6 |
| Aantal slots | 2 |
| Breedte | 23 cm |
| Hoogte | 11 cm |
| Low profile |
| DVI uitgang | |
| HDMI uitgang | |
| HDMI-versie | 1.4a |
| DisplayPort uitgang |
| SKU | 02G-P3-1568-KR | |
| EAN | 0843368016616 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 19 juli 2011 |