EVGA GeForce GTX 670 2GB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| GPU | Nvidia GeForce GTX 670 |
| Klokfrequentie turbo | 980 MHz |
| Geheugengrootte | 2.048 MB |
| GPU | Nvidia GeForce GTX 670 |
| GPU serie | Nvidia GeForce 600 |
| GPU fabrikant | Nvidia |
| Klokfrequentie GPU | 915 MHz |
| Klokfrequentie turbo | 980 MHz |
| Aantal rekenkernen | 1.344 |
| Geheugengrootte | 2.048 MB |
| Geheugentype | GDDR5 |
| DirectX versie | DirectX 11.0 |
| OpenGL versie | 4 |
| Shader model versie | 5 |
| Nvidia SLI/NVLink-compatible | |
| HDCP compatible |
| Interface | PCI-Express 3.0 x16 |
| GPU koeling | Actief |
| PEG stroomaansluiting | |
| Type power connector(s) | 2x PEG6 |
| Aantal slots | 2 |
| Breedte | 24 cm |
| Hoogte | 11 cm |
| Low profile |
| DVI uitgang | |
| Aantal DVI uitgangen | 2 |
| HDMI uitgang | |
| HDMI-versie | 1.4a |
| DisplayPort uitgang | |
| Aantal DisplayPort uitgangen | 1 |
| SKU | 02G-P4-2670-KR, 02G-P4-2670, 02GP42670KR, 02G-P4-2670-KR | |
| EAN | 0843368020675, 4250223666705 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 10 mei 2012 |