EVGA GeForce RTX 3090 aRGB XC3 FTW3 Ultra Gaming 24GB
| GPU | Nvidia GeForce RTX 3090 |
| Klokfrequentie turbo | 1.800 MHz |
| Geheugengrootte | 24.576 MB |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 3090 |
| GPU fabrikant | Nvidia |
| Klokfrequentie turbo | 1.800 MHz |
| Aantal rekenkernen | 10.496 |
| Geheugengrootte | 24.576 MB |
| Geheugen busbreedte | 384 bit |
| Geheugentype | GDDR6X |
| DirectX versie | DirectX 12 |
| OpenGL versie | 5 |
| Interface | PCI-Express 4.0 x16 |
| GPU koeling | Actief |
| Type power connector(s) | 2x PEG8 |
| Aantal slots | 2,75 |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| DVI uitgang | |
| HDMI uitgang | |
| HDMI-versie | 2.1 |
| DisplayPort uitgang | |
| DisplayPort-versie | 1.4 |
| Aantal DisplayPort uitgangen | 3 |
| SKU | 24G-P5-3987-KR | |
| EAN | 4250812438171 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 28 september 2020 |