Gigabyte GeForce RTX 2080 Super WaterForce WB 8GB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| GPU | Nvidia GeForce RTX 2080 Super |
| Klokfrequentie turbo | 1.875 MHz |
| Geheugengrootte | 8.192 MB |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 2080 Super |
| GPU fabrikant | Nvidia |
| Klokfrequentie GPU | 1.860 MHz |
| Klokfrequentie turbo | 1.875 MHz |
| Aantal rekenkernen | 3.072 |
| Geheugengrootte | 8.192 MB |
| Geheugentype | GDDR6 |
| DirectX versie | DirectX 12 |
| OpenGL versie | 4 |
| Interface | PCI-Express 3.0 x16 |
| GPU koeling | Waterkoeling |
| PEG stroomaansluiting | |
| Type power connector(s) | 2x PEG8 |
| Lengte | 2,9 cm |
| Breedte | 29 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| HDMI uitgang | |
| HDMI-versie | 2.0b |
| DisplayPort uitgang | |
| DisplayPort-versie | 1.4 |
| Aantal DisplayPort uitgangen | 3 |
| USB-C uitgang |
| SKU | GV-N208SAORUS WB-8GC | |
| EAN | 4719331305369 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 26 juli 2019 |