Gigabyte GeForce RTX 4070 WindForce OC 12GB
| GPU | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Klokfrequentie turbo | 2.490 MHz |
| Geheugengrootte | 12.288 MB |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| GPU fabrikant | Nvidia |
| Klokfrequentie GPU | 2.475 MHz |
| Klokfrequentie turbo | 2.490 MHz |
| Aantal rekenkernen | 5.888 |
| Geheugengrootte | 12.288 MB |
| Geheugentype | GDDR6X |
| DirectX versie | DirectX 12 |
| OpenGL versie | 5 |
| GPU koeling | Actief |
| PEG stroomaansluiting | |
| Type power connector(s) | PEG8 |
| Lengte | 26,1 cm |
| Breedte | 13 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| HDMI uitgang | |
| DisplayPort uitgang | |
| DisplayPort-versie | 1.4 |
| Aantal DisplayPort uitgangen | 3 |
| SKU | GV-N4070WF3OC-12GD | |
| EAN | 4719331312930 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 13 april 2023 |