MSI GeForce RTX 2060 Super Ventus GP OC 8GB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| GPU | Nvidia GeForce RTX 2060 Super |
| Geheugengrootte | 8.192 MB |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 2060 Super |
| GPU fabrikant | Nvidia |
| Aantal rekenkernen | 2.176 |
| Geheugengrootte | 8.192 MB |
| Geheugentype | GDDR6 |
| DirectX versie | DirectX 12 |
| OpenGL versie | 4 |
| Interface | PCI-Express 3.0 x16 |
| GPU koeling | Actief |
| PEG stroomaansluiting | |
| Type power connector(s) | PEG8 |
| Aantal slots | 2 |
| Lengte | 4,2 cm |
| Breedte | 23 cm |
| Hoogte | 13 cm |
| HDMI uitgang | |
| HDMI-versie | 2.0b |
| DisplayPort uitgang | |
| DisplayPort-versie | 1.4 |
| Aantal DisplayPort uitgangen | 3 |
| SKU | V375-253R, GEFORCE RTX 2060 SUPER VENTUS GP OC, RTX2060SPRVNTSGPOC | |
| EAN | 4719072668525 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 10 oktober 2019 |