MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X TRIO 12G
| GPU | Nvidia GeForce RTX 4070 Ti |
| Klokfrequentie turbo | 2.760 MHz |
| Geheugengrootte | 12.288 MB |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 4070 Ti |
| GPU fabrikant | Nvidia |
| Klokfrequentie GPU | 2.760 MHz |
| Klokfrequentie turbo | 2.760 MHz |
| Aantal rekenkernen | 7.680 |
| Geheugengrootte | 12.288 MB |
| Geheugentype | GDDR6X |
| DirectX versie | DirectX 12 |
| OpenGL versie | 5 |
| Interface | PCI-Express 4.0 x16 |
| GPU koeling | Actief |
| Lengte | 33,7 cm |
| Breedte | 14 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| HDMI uitgang | |
| HDMI-versie | 1.2 |
| DisplayPort uitgang | |
| DisplayPort-versie | 1.4 |
| Aantal DisplayPort uitgangen | 3 |
| SKU | V513-004R, RTX 4070 TI GAMING X TRIO 12G, V513-004, GEFORCE RTX 4070 TI GAMING X T | |
| EAN | 4711377027298, 0824142306451 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 16 januari 2023 |