Sapphire Pulse Radeon RX 7900 XT 20GB
| GPU | AMD Radeon RX 7900 XT |
| Klokfrequentie turbo | 2.450 MHz |
| Geheugengrootte | 20.480 MB |
| GPU | AMD Radeon RX 7900 XT |
| GPU serie | AMD Radeon RX 7000 |
| GPU fabrikant | AMD |
| Klokfrequentie GPU | 2.075 MHz |
| Klokfrequentie turbo | 2.450 MHz |
| Aantal rekenkernen | 5.376 |
| Geheugengrootte | 20.480 MB |
| Geheugentype | GDDR6 |
| DirectX versie | DirectX 12 |
| Interface | PCI-Express 4.0 x16 |
| GPU koeling | Actief |
| PEG stroomaansluiting | |
| Type power connector(s) | 2x PEG8 |
| Aantal slots | 2,7 |
| Lengte | 31,3 cm |
| Breedte | 13 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| DVI uitgang | |
| HDMI uitgang | |
| DisplayPort uitgang | |
| Aantal DisplayPort uitgangen | 2 |
| SKU | 11323-02-20G | |
| EAN | 4895106293304 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 15 december 2022 |