Sapphire Radeon R7 260X OC iCafe 2GB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| GPU | AMD Radeon R7 260X |
| Geheugengrootte | 2.048 MB |
| GPU | AMD Radeon R7 260X |
| GPU serie | AMD Radeon R7 200 |
| GPU fabrikant | AMD |
| Klokfrequentie GPU | 1.050 MHz |
| Aantal rekenkernen | 896 |
| Geheugengrootte | 2.048 MB |
| Geheugentype | GDDR5 |
| DirectX versie | DirectX 11.2 |
| OpenGL versie | 4 |
| Interface | PCI-Express 3.0 x16 |
| GPU koeling | Actief |
| Aantal slots | 2 |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| DVI uitgang | |
| HDMI uitgang | |
| DisplayPort uitgang | |
| DisplayPort-versie | 1.2 |
| Aantal DisplayPort uitgangen | 1 |
| SKU | 11222-22-20G | |
| EAN | 4895106275379 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 13 februari 2015 |