Sapphire Radeon R7 260X OC V2 2GB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| GPU | AMD Radeon R7 260X |
| Geheugengrootte | 2.048 MB |
| GPU | AMD Radeon R7 260X |
| GPU serie | AMD Radeon R7 200 |
| GPU fabrikant | AMD |
| Klokfrequentie GPU | 1.050 MHz |
| Aantal rekenkernen | 896 |
| Geheugengrootte | 2.048 MB |
| Geheugensnelheid | 1.500 MHz |
| Geheugentype | GDDR5 |
| DirectX versie | DirectX 11.2 |
| OpenGL versie | 4 |
| AMD Crossfire-compatible |
| Interface | PCI-Express 3.0 x16 |
| GPU koeling | Actief |
| Aantal slots | 2 |
| Lengte | 10,6 cm |
| Breedte | 11 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Low profile |
| D-Sub uitgang | |
| DVI uitgang | |
| Aantal DVI uitgangen | 1 |
| HDMI uitgang | |
| DisplayPort uitgang | |
| DisplayPort-versie | 1.2 |
| Aantal DisplayPort uitgangen | 1 |
| SKU | 11222-06-20G | |
| EAN | 4895106268913, 0840777064214 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 25 november 2013 |