XFX Radeon RX 6700 XT Speedster Qick 319 12GB
| GPU | AMD Radeon RX 6700 XT |
| Klokfrequentie turbo | 2.622 MHz |
| Geheugengrootte | 12.288 MB |
| GPU | AMD Radeon RX 6700 XT |
| GPU serie | AMD Radeon RX 6000 |
| GPU fabrikant | AMD |
| Klokfrequentie GPU | 2.457 MHz |
| Klokfrequentie turbo | 2.622 MHz |
| Aantal rekenkernen | 2.560 |
| Geheugengrootte | 12.288 MB |
| Geheugen busbreedte | 192 bit |
| Geheugen bandbreedte | 384 GB/s |
| Geheugentype | GDDR6 |
| DirectX versie | DirectX 12 |
| GPU koeling | Actief |
| PEG stroomaansluiting | |
| Type power connector(s) | 2x PEG8 |
| Aantal slots | 2,6 |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 13 cm |
| HDMI uitgang | |
| HDMI-versie | 2.1 |
| DisplayPort uitgang | |
| DisplayPort-versie | 1.4 |
| Aantal DisplayPort uitgangen | 3 |
| SKU | RX-67XTYPBDP | |
| EAN | 0778656081260 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 20 oktober 2021 |