XFX Radeon RX 6950 XT Speedster Merc 319 16GB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| GPU | AMD Radeon RX 6950 XT |
| Klokfrequentie turbo | 2.368 MHz |
| Geheugengrootte | 16.384 MB |
| GPU | AMD Radeon RX 6950 XT |
| GPU serie | AMD Radeon RX 6000 |
| GPU fabrikant | AMD |
| Klokfrequentie GPU | 2.009 MHz |
| Klokfrequentie turbo | 2.368 MHz |
| Aantal rekenkernen | 5.120 |
| Geheugengrootte | 16.384 MB |
| Geheugentype | GDDR6 |
| DirectX versie | DirectX 12 |
| OpenGL versie | 4 |
| GPU koeling | Actief |
| PEG stroomaansluiting | |
| Type power connector(s) | 2x PEG8 |
| Aantal slots | 3 |
| Lengte | 5,7 cm |
| Breedte | 34 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| HDMI uitgang | |
| HDMI-versie | 2.1 |
| DisplayPort uitgang | |
| DisplayPort-versie | 1.4 |
| Aantal DisplayPort uitgangen | 3 |
| SKU | RX-695XATBD9 | |
| EAN | 0840191500411 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 20 april 2023 |