Corsair CX600
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Continu vermogen | 600 W |
| Opgegeven efficiëntie | 80 % |
| Modulair | |
| Form factor | ATX |
| Continu vermogen | 600 W |
| Opgegeven efficiëntie | 80 % |
| Modulair | |
| Form factor | ATX |
| Standaard molex | 4 |
| Floppy | 1 |
| Serial ATA | 6 |
| 6 pins PEG | 2 |
| Moederbord connector | 20 / 24 pins |
| 4 pins CPU | |
| 8 pins CPU |
| Beveiliging tegen overspanning | |
| Beveiliging tegen onder spanning | |
| Beveiliging tegen kortsluiting | |
| Beveiliging tegen te hoog vermogen |
| Kleur | Zwart |
| Grootte fan 1 | 12 cm |
| Diepte | 14 cm |
| SKU | CMPSU-600CX | |
| EAN | 0843591009072 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 1 november 2010 |