Corsair RM750 2021 White
- Alle voedingen
-
Uitvoeringen
| Continu vermogen | 750 W |
| Opgegeven efficiëntie | 88 % |
| Certificering | 80 Plus Gold |
| Modulair | |
| Form factor | ATX |
| Continu vermogen | 750 W |
| Opgegeven efficiëntie | 88 % |
| Certificering | 80 Plus Gold |
| Modulair | |
| ATX versie | 2 |
| Form factor | ATX |
| Fabrieksgarantie | 8 jaar |
| Amperage 12 V - Totaal | 62,5 A |
| Amperage 5 V | 20 A |
| Amperage 3,3 V | 20 A |
| Standaard molex | 5 |
| Serial ATA | 14 |
| 6/8 pins PEG | 4 |
| Moederbord connector | 24 pins |
| 4 pins CPU | |
| 8 pins CPU | |
| 8 pins CPU secundair |
| Kleur | Wit |
| Aantal ventilatoren | 1 |
| Grootte fan 1 | 14 cm |
| Lichtgevende fans | |
| Volledig passief | |
| Aan/uit-knop | |
| Diepte | 16 cm |
| Lengte moederbord kabel | 61 cm |
| Maximale lengte SATA kabels | 85 cm |
| Lengte CPU stroomkabel | 65 cm |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 75 cm |
| Bearing technologie | Gegroefd |
| SKU | CP-9020231-EU | |
| EAN | 0840006628712 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 9 juli 2021 |
Zonder voeding geen stroom, en zonder stroom geen werkende pc. Doorgaans luidt het advies om voor een capaciteit van zo’n 750 watt en een 80 Plus Gold-rating te kiezen, maar dat wil niet per se zeggen dat je daarmee een goed model in handen hebt.
31 juli 2022 11:11