SilverStone SST-ET650-B 650W V1.4
| Continu vermogen | 650 W |
| Opgegeven efficiëntie | 81 % |
| Certificering | 80 Plus Bronze |
| Form factor | ATX |
| Continu vermogen | 650 W |
| Opgegeven efficiëntie | 81 % |
| Certificering | 80 Plus Bronze |
| Form factor | ATX |
| Amperage 12 V - Totaal | 50 A |
| Amperage 5 V | 17 A |
| Amperage 3,3 V | 20 A |
| Standaard molex | 3 |
| Serial ATA | 6 |
| Moederbord connector | 24 pins |
| 4 pins CPU | |
| 8 pins CPU | |
| 8 pins CPU secundair |
| Beveiliging tegen oververhitting | |
| Beveiliging tegen overspanning | |
| Beveiliging tegen kortsluiting | |
| Beveiliging tegen te hoog vermogen |
| Kleur | Zwart |
| Aantal ventilatoren | 1 |
| Grootte fan 1 | 12 cm |
| Lichtgevende fans | |
| Volledig passief | |
| Diepte | 14 cm |
| Lengte moederbord kabel | 50 cm |
| Maximale lengte molex kabels | 50 cm |
| Maximale lengte SATA kabels | 50 cm |
| SKU | SST-ET650-B V1.4 | |
| EAN | 4710679810782 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 10 september 2020 |