Liebherr GN 4135-20
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Inhoud | 263 l |
| Uitvoering | Kastmodel |
| Energieklasse | A+++ |
| Vriescapaciteit (sterren) | ★★★★ |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 133 kWh |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Inhoud | 263 l |
| Uitvoering | Kastmodel |
| Aantal vriesvakken | 6 |
| Verlichting | |
| Deurscharnier bij aanschaf | Links |
| Draairichting deur verwisselbaar | |
| Kleur | Wit |
| Energieklasse | A+++ |
| Vermogen | 286 W |
| Vriescapaciteit (sterren) | ★★★★ |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 133 kWh |
| Minimale omgevingstemperatuur | 0 |
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 |
| Klimaatklasse SN (10-32 °C) | |
| Klimaatklasse T (18-43 °C) | |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 30,59 |
| Vriescapaciteit | 22 kg/24u |
| Automatisch ontdooien | |
| No-frost | |
| Snelvriesfunctie | |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 20 uur |
| Breedte | 70 cm |
| Diepte | 75 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Gewicht | 84,8 kg |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | GN 4135-21 | |
| EAN | 4016803050414, 4016803055273 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 17 juli 2020 |