Liebherr GNP 1913-21 Comfort
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Inhoud | 151 l |
| Uitvoering | Kastmodel |
| Energieklasse | A++ |
| Vriescapaciteit (sterren) | ★★★★ |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 187 kWh |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Inhoud | 151 l |
| Uitvoering | Kastmodel |
| Aantal planken | 5 |
| Aantal vriesvakken | 0 |
| Verlichting | |
| Display | |
| Deurscharnier bij aanschaf | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | |
| Kleur | Wit |
| Energieklasse | A++ |
| Vermogen | 259 W |
| Vriescapaciteit (sterren) | ★★★★ |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 187 kWh |
| Minimale omgevingstemperatuur | 0 |
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 |
| Klimaatklasse SN (10-32 °C) | |
| Klimaatklasse T (18-43 °C) | |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 43,01 |
| Vriescapaciteit | 15 kg/24u |
| Automatisch ontdooien | |
| No-frost | |
| Snelvriesfunctie | |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 24 uur |
| Breedte | 60 cm |
| Diepte | 63 cm |
| Hoogte | 125 cm |
| Gewicht | 58,7 kg |
| Deur open alarm | |
| Geluidsniveau | 41 dB |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | GNP 1913-21, GNP 1913-20 | |
| EAN | 4016803028017 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 3 april 2015 |