Liebherr GP 1476-20 A++
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Inhoud | 104 l |
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Energieklasse | A++ |
| Vriescapaciteit (sterren) | ★★★★ |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 152 kWh |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Inhoud | 104 l |
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Aantal vriesvakken | 0 |
| Verlichting | |
| Deurscharnier bij aanschaf | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | |
| Kleur | Wit |
| Energieklasse | A++ |
| Vriescapaciteit (sterren) | ★★★★ |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 152 kWh |
| Minimale omgevingstemperatuur | 15 |
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 |
| Klimaatklasse SN (10-32 °C) | |
| Klimaatklasse T (18-43 °C) | |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 34,96 |
| Vriescapaciteit | 11 kg/24u |
| No-frost | |
| Snelvriesfunctie | |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 30 uur |
| Breedte | 60,2 cm |
| Diepte | 62,8 cm |
| Hoogte | 85,1 cm |
| Gewicht | 43,5 kg |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | GP 1476-20, 4016803026532 | |
| EAN | 4016803022954 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 3 april 2015 |