AEG T7DB73KP
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type droger | Warmtepompdroger |
| Droogklasse | B |
| Maximaal vulgewicht | 7 kg |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorkant |
| Energieklasse | A+ |
| Type droger | Warmtepompdroger |
| Draairichting trommel wisselend | |
| Droogklasse | B |
| Maximaal vulgewicht | 7 kg |
| Anti-kreukbeveiliging | |
| Stoomfunctie | |
| Droogprogramma voor synthetische stoffen | |
| Droogprogramma voor katoen | |
| Droogprogramma voor wol | |
| Gewogen programmaduur | 159 min. |
| Vochtsensor | |
| Zelfreinigende condensor |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Stelpootjes | |
| Type lader | Voorkant |
| Deurscharnier bij aanschaf | Links |
| Afvoerslang condenswater | |
| Verlichting in trommel | |
| Kleur | Wit |
| Display | |
| Bediening met draaiknop | |
| Uitgestelde start timer | |
| Resterende tijd indicatie | |
| Kinderslot |
| Energieklasse | A+ |
| Theoretisch energieverbruik in standby | 0 W |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 2,28 kWh |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 277 kWh |
| Vermogen | 900 W |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 63,71 |
| Breedte | 60 cm |
| Diepte | 60 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 47,9 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 66 dB |
| Mobiele app |
| SKU | 916098314 | |
| EAN | 7332543577422 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 7 oktober 2020 |