AEG T8DE86ES
| Type droger | Warmtepompdroger |
| Droogklasse | B |
| Maximaal vulgewicht | 8 kg |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorkant |
| Trommelinhoud | 118 l |
| Energieklasse | A+++ |
| Type droger | Warmtepompdroger |
| Draairichting trommel wisselend | |
| Droogklasse | B |
| Maximaal vulgewicht | 8 kg |
| Anti-kreukbeveiliging | |
| Stoomfunctie | |
| Droogprogramma voor synthetische stoffen | |
| Droogprogramma voor katoen | |
| Droogprogramma voor wol | |
| Gewogen programmaduur | 173 min. |
| Vochtsensor | |
| Zelfreinigende condensor |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Stelpootjes | |
| Type lader | Voorkant |
| Deurscharnier bij aanschaf | Links |
| Deurscharnier verwisselbaar | |
| Afvoerslang condenswater | |
| Afvoerslang meegeleverd | |
| Materiaal trommel | Roestvast staal |
| Trommelinhoud | 118 l |
| Verlichting in trommel | |
| Kleur | Zilver |
| Display | |
| Bediening met knoppen | |
| Bediening met draaiknop | |
| Uitgestelde start timer | |
| Resterende tijd indicatie | |
| Kinderslot | |
| Eindsignaal |
| Energieklasse | A+++ |
| Theoretisch energieverbruik in standby | 0 W |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 1,47 kWh |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 177 kWh |
| Vermogen | 700 W |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 40,71 |
| Breedte | 60 cm |
| Diepte | 63 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 50 kg |
| Nederlands |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 65 dB |
| SKU | 916097926, T8DE86ES | |
| EAN | 7332543489381 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 20 februari 2017 |