AEG T9DEN87CC
| Type droger | Warmtepompdroger |
| Droogklasse | A |
| Maximaal vulgewicht | 8 kg |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Trommelinhoud | 5 l |
| Energieklasse | A+++ |
| Type droger | Warmtepompdroger |
| Droogklasse | A |
| Maximaal vulgewicht | 8 kg |
| Anti-kreukbeveiliging | |
| Droogprogramma voor synthetische stoffen | |
| Droogprogramma voor katoen | |
| Droogprogramma voor wol | |
| Kort programma | |
| Gewogen programmaduur | 152 min. |
| Vochtsensor | |
| Zelfreinigende condensor |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Stelpootjes | |
| Deurscharnier bij aanschaf | Links |
| Raampje | |
| Trommelinhoud | 5 l |
| Kleur | Wit |
| Display | |
| Bediening met knoppen | |
| Bediening met draaiknop | |
| Uitgestelde start timer | |
| Kinderslot |
| Energieklasse | A+++ |
| Theoretisch energieverbruik in standby | 0 W |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 177 kWh |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 1 kWh |
| Vermogen | 700 W |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 0,34 |
| Breedte | 59,6 cm |
| Diepte | 66,3 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 4,99 kg |
| Geluidsniveau | 63 dB |
| SKU | T9DEN87CC | |
| EAN | 7332543692583 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 1 april 2021 |