Beko B3T6924WS SteamCure
| Type droger | Warmtepompdroger |
| Droogklasse | A |
| Maximaal vulgewicht | 9 kg |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorkant |
| Energieklasse | A+++ |
| Type droger | Warmtepompdroger |
| Aantal droogprogramma's | 15 |
| Droogklasse | A |
| Maximaal vulgewicht | 9 kg |
| Anti-kreukbeveiliging | |
| Droogprogramma voor synthetische stoffen | |
| Droogprogramma voor katoen | |
| Droogprogramma voor wol | |
| Droogprogramma voor gemengde was (mix) | |
| Kort programma | |
| Gewogen programmaduur | 215 min. |
| Zelfreinigende condensor |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Afneembaar bovenblad | |
| Type lader | Voorkant |
| Deurscharnier bij aanschaf | Rechts |
| Deurscharnier verwisselbaar | |
| Raampje | |
| Luchtafvoerslang | |
| Afvoerslang meegeleverd | |
| Materiaal trommel | Roestvast staal |
| Verlichting in trommel | |
| Kleur | Wit |
| Display | |
| Bediening met knoppen | |
| Bediening met draaiknop | |
| Uitgestelde start timer | |
| Resterende tijd indicatie | |
| Kinderslot | |
| Indicator pluizenzeef reinigen | |
| Eindsignaal | |
| Indicator waterreservoir vol |
| Energieklasse | A+++ |
| Theoretisch energieverbruik per cyclus | 1,62 kWh |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 194 kWh |
| Vermogen | 800 W |
| Breedte | 59,8 cm |
| Diepte | 65 cm |
| Hoogte | 84,6 cm |
| Gewicht | 45,5 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 63 dB |
| WiFi |
| SKU | 7188287690 | |
| EAN | 8690842551970 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 6 maart 2023 |