Beko DR8534GX0
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type droger | Warmtepompdroger |
| Droogklasse | A |
| Maximaal vulgewicht | 8 kg |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorkant |
| Trommelinhoud | 118 l |
| Energieklasse | A+++ |
| Type droger | Warmtepompdroger |
| Aantal droogprogramma's | 16 |
| Draairichting trommel wisselend | |
| Droogklasse | A |
| Maximaal vulgewicht | 8 kg |
| Anti-kreukbeveiliging | |
| Stoomfunctie | |
| Droogprogramma voor synthetische stoffen | |
| Droogprogramma voor katoen | |
| Droogprogramma voor wol | |
| Droogprogramma voor gemengde was (mix) | |
| Gewogen programmaduur | 130 min. |
| Vochtsensor | |
| Zelfreinigende condensor |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Type lader | Voorkant |
| Deurscharnier bij aanschaf | Rechts |
| Deurscharnier verwisselbaar | |
| Afvoerslang condenswater | |
| Afvoerslang meegeleverd | |
| Materiaal trommel | Roestvast staal |
| Trommelinhoud | 118 l |
| Verlichting in trommel | |
| Kleur | Wit |
| Display | |
| Bediening met knoppen | |
| Bediening met draaiknop | |
| Uitgestelde start timer | |
| Resterende tijd indicatie | |
| Kinderslot |
| Energieklasse | A+++ |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 176 kWh |
| Vermogen | 1.850 W |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 40,43 |
| Breedte | 59,5 cm |
| Diepte | 65,4 cm |
| Hoogte | 84,6 cm |
| Gewicht | 51 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 66 dB |
| Mobiele app |
| SKU | DR8534GX0 | |
| EAN | 8690842189951 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 28 maart 2019 |