AEG L6FB586CBS ProSense
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Uitgestelde start |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Kleur | Wit |
| Resttijdindicatie | |
| WiFi | |
| Eindsignaal |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 156 kWh |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 9.999 l |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 35,88 |
| Diepte | 57,7 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Gewicht | 70,5 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 914913549 | |
| EAN | 7332543802111 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 19 januari 2022 |