AEG LF62CS86 ProSense
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Uitgestelde start |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Kleur | Wit |
| Resttijdindicatie | |
| WiFi | |
| Eindsignaal |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 103,6 kWh |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 8.600 l |
| Diepte | 57,7 cm |
| Hoogte | 84,7 cm |
| Breedte | 59,6 cm |
| Gewicht | 70,5 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 914913605 | |
| EAN | 7332543983414 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 20 oktober 2023 |