Beko WTV7712BLS1
| Max. toerental centrifuge | 1.400 rpm |
| Laadvermogen | 7 kg |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Aantal wasprogramma's | 15 |
| Droogklasse | B |
| Max. toerental centrifuge | 1.400 rpm |
| Spoelstop | |
| Laadvermogen | 7 kg |
| Waterstop | |
| Beladingsensor | |
| Uitgestelde start |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Deurscharnier bij aanschaf | Links |
| Kleur | Wit |
| Bediening (draaiknop) | |
| Onbalansbeveiliging | |
| Kinderslot |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 41 l |
| Diepte | 55 cm |
| Hoogte | 84 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Gewicht | 67 kg |
| Geluidsniveau in dB | 52 dB |
| Geluidsniveau in dB (centrifugeren) | 72 dB |
| SKU | WTV7712BLS1, 111036 | |
| EAN | 8690842376085 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 juli 2022 |