Bosch WAQ28363NL
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Wasresultaat | A |
| Max. toerental centrifuge | 1.400 rpm |
| Laadvermogen | 7 kg |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Energieklasse | A+++ |
| Aantal wasprogramma's | 11 |
| Wasresultaat | A |
| Droogklasse | B |
| Max. toerental centrifuge | 1.400 rpm |
| Restvochtpercentage | 53 % |
| Stoomfunctie | |
| Laadvermogen | 7 kg |
| Waterstop | |
| Beladingsensor | |
| Koud Wassen | |
| Uitgestelde start |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Deurscharnier bij aanschaf | Links |
| Verrijdbaar | |
| Verstelbare pootjes | |
| Koolborstelloze motor | |
| Warmwateraansluiting | |
| Kleur | Wit |
| Display | |
| Resttijdindicatie | |
| Bediening (draaiknop) | |
| Bediening (knoppen) | |
| Onbalansbeveiliging | |
| Kinderslot | |
| Eindsignaal |
| Energieklasse | A+++ |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 139 kWh |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 9.240 l |
| Vermogen | 2.300 W |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 31,97 |
| Diepte | 55 cm |
| Hoogte | 84,8 cm |
| Breedte | 59,8 cm |
| Gewicht | 70 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau in dB | 51 dB |
| Geluidsniveau in dB (centrifugeren) | 76 dB |
| Mogelijkheid om software te updaten |
| SKU | WAQ28363NL | |
| EAN | 4242002793290 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 19 februari 2015 |