Bosch WGG04408NL
| Max. toerental centrifuge | 1.400 rpm |
| Laadvermogen | 9 kg |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Droogklasse | B |
| Max. toerental centrifuge | 1.400 rpm |
| Auto doseersysteem | |
| Laadvermogen | 9 kg |
| Waterstop | |
| Beladingsensor |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Deurscharnier bij aanschaf | Links |
| Inhoud trommel | 65 l |
| Kleur | Wit |
| Bediening (draaiknop) | |
| Bediening (touch) | |
| Onbalansbeveiliging | |
| Kinderslot |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 48 l |
| Vermogen | 2.300 W |
| Diepte | 58,8 cm |
| Hoogte | 84,8 cm |
| Breedte | 59,8 cm |
| Gewicht | 76,1 kg |
| Geluidsniveau in dB (centrifugeren) | 71 dB |
| EAN | 4242005356119 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 14 november 2023 |