Bosch WGG14408NL
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Uitgestelde start |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Kleur | Wit |
| Resttijdindicatie | |
| WiFi | |
| Eindsignaal |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 101,2 kWh |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 10.560 l |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 23,28 |
| Diepte | 63,2 cm |
| Hoogte | 84,8 cm |
| Breedte | 59,8 cm |
| Gewicht | 68,7 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | WGG14408NL | |
| EAN | 4242005356270 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 5 augustus 2022 |