LG F4WN509S0
| Max. toerental centrifuge | 1.400 rpm |
| Laadvermogen | 9 kg |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Energieklasse | A+++ |
| Droogklasse | A |
| Max. toerental centrifuge | 1.400 rpm |
| Auto doseersysteem | |
| Spoelstop | |
| Stoomfunctie | |
| Laadvermogen | 9 kg |
| Waterstop | |
| Beladingsensor | |
| Uitgestelde start |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Deurscharnier bij aanschaf | Links |
| Koolborstelloze motor | |
| Kuipmateriaal | Kunststof |
| Inhoud trommel | 59 l |
| Trommelverlichting | |
| Kleur | Wit |
| Resttijdindicatie | |
| Bediening (draaiknop) | |
| Kinderslot | |
| Eindsignaal |
| Energieklasse | A+++ |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 59 l |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 152 kWh |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 9.000 l |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 34,96 |
| Diepte | 56 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte aansluitkabel | 2 m |
| Gewicht | 64 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau in dB | 53 dB |
| Geluidsniveau in dB (centrifugeren) | 75 dB |
| EAN | 8806098508198 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 5 december 2019 |