Miele W667
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Wasresultaat | A |
| Max. toerental centrifuge | 1.200 rpm |
| Laadvermogen | 6 kg |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Type lader | Boven |
| Energieklasse | A+++ |
| Aantal wasprogramma's | 9 |
| Wasresultaat | A |
| Droogklasse | B |
| Max. toerental centrifuge | 1.200 rpm |
| Restvochtpercentage | 53 % |
| Auto doseersysteem | |
| Spoelstop | |
| Stoomfunctie | |
| Laadvermogen | 6 kg |
| Waterstop | |
| Beladingsensor | |
| Koud Wassen | |
| Uitgestelde start |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Type lader | Boven |
| Koolborstelloze motor | |
| Warmwateraansluiting | |
| Kuipmateriaal | Roestvast staal |
| Trommelverlichting | |
| Kleur | Wit |
| Resttijdindicatie | |
| Bediening (draaiknop) | |
| Bediening (knoppen) | |
| WiFi | |
| Onbalansbeveiliging | |
| Kinderslot | |
| Eindsignaal |
| Energieklasse | A+++ |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 48 l |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 150 kWh |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 8.800 l |
| Vermogen | 2.400 W |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 34,50 |
| Diepte | 60 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Breedte | 45,4 cm |
| Lengte aansluitkabel | 2 m |
| Gewicht | 94 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau in dB | 49 dB |
| Geluidsniveau in dB (centrifugeren) | 72 dB |
| SKU | W667, W 667 | |
| EAN | 4002515383094 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 19 februari 2015 |