Miele WSH 863 WCS PowerWash 2.0 & TwinDos
| Max. toerental centrifuge | 1.400 rpm |
| Laadvermogen | 8 kg |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Max. toerental centrifuge | 1.400 rpm |
| Laadvermogen | 8 kg |
| Waterstop | |
| Beladingsensor | |
| Uitgestelde start |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Deurscharnier bij aanschaf | Rechts |
| Kleur | Wit |
| Resttijdindicatie | |
| WiFi | |
| Onbalansbeveiliging | |
| Kinderslot | |
| Eindsignaal |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 47 l |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 103,4 kWh |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 10.340 l |
| Vermogen | 2.400 W |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 23,78 |
| Diepte | 63,6 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Breedte | 59,6 cm |
| Gewicht | 95 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 11855000 | |
| EAN | 4002516468639 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 12 mei 2022 |