Samsung WW80T654ALX AddWash
| Max. toerental centrifuge | 1.400 rpm |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Aantal wasprogramma's | 22 |
| Droogklasse | B |
| Max. toerental centrifuge | 1.400 rpm |
| Spoelstop | |
| Waterstop | |
| Uitgestelde start |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Deurscharnier bij aanschaf | Links |
| Kleur | Zwart |
| Resttijdindicatie | |
| Bediening (draaiknop) | |
| Bediening (touch) | |
| WiFi | |
| Kinderslot | |
| Eindsignaal |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 48 l |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 121 kWh |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 10.560 l |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 27,83 |
| Diepte | 63,5 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Gewicht | 68 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau in dB (centrifugeren) | 72 dB |
| SKU | WW80T654ALX/S2 | |
| EAN | 8806090607639 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 19 januari 2022 |