Prijsverloop
Specificaties
Belangrijkste specificaties
| Max. toerental centrifuge | 1.600 rpm |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
Eigenschappen en prestaties
| Aantal wasprogramma's | 23 |
| Droogklasse | A |
| Max. toerental centrifuge | 1.600 rpm |
| Waterstop | |
| Uitgestelde start |
Ontwerp
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Deurscharnier bij aanschaf | Links |
| Kleur | Wit |
Bediening
| Bediening (draaiknop) | |
| Bediening (touch) | |
| Kinderslot |
Energie/Milieu
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 50 l |
Gewicht en omvang
| Diepte | 60 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Gewicht | 79 kg |
Overige
| Geluidsniveau in dB (centrifugeren) | 72 dB |
Productcodes
| SKU | WW90T956ASE/S2 | |
| EAN | 8806090608179 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 15 juli 2022 |