Zanussi ZWF8163BW
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Wasresultaat | A |
| Max. toerental centrifuge | 1.600 rpm |
| Laadvermogen | 8 kg |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Energieklasse | A+++ |
| Wasresultaat | A |
| Droogklasse | A |
| Max. toerental centrifuge | 1.600 rpm |
| Restvochtpercentage | 44 % |
| Auto doseersysteem | |
| Stoomfunctie | |
| Laadvermogen | 8 kg |
| Waterstop | |
| Beladingsensor | |
| Koud Wassen | |
| Uitgestelde start |
| Inbouw / vrijstaand | Vrijstaand |
| Type lader | Voorlader |
| Verstelbare pootjes | |
| Koolborstelloze motor | |
| Warmwateraansluiting | |
| Kuipmateriaal | Kunststof |
| Kleur | Wit |
| Resttijdindicatie | |
| WiFi | |
| Onbalansbeveiliging | |
| Eindsignaal |
| Energieklasse | A+++ |
| Theoretisch waterverbruik per cyclus | 47 l |
| Theoretisch energieverbruik op jaarbasis | 156 kWh |
| Theoretisch waterverbruik op jaarbasis | 9.999 l |
| Vermogen | 2.200 W |
| Geschatte energiekosten per jaar (bij € 0,23 / kWh) | € 35,88 |
| Diepte | 57,6 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Gewicht | 70,4 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau in dB | 51 dB |
| Geluidsniveau in dB (centrifugeren) | 78 dB |
| SKU | 914911399 | |
| EAN | 7332543485819 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 12 april 2017 |