Krups BW4108
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Vermogen | 2.400 |
| Warmhoudfunctie | |
| Droogkookbeveiliging | |
| Capaciteit watertank | 1,5 l |
| Vermogen | 2.400 |
| Warmhoudfunctie | |
| Aantal temperatuurinstellingen | 5 |
| Automatische uitschakeling | |
| Droogkookbeveiliging |
| Capaciteit watertank | 1,5 l |
| Filter | |
| 360 graden draaien | |
| Waterniveau-indicator | |
| Snoeropslag | |
| Draadloos | |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 19 cm |
| Diepte | 23,5 cm |
| Hoogte | 26,5 cm |
| Gewicht | 1.110 g |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | BW4108, BW 4108 | |
| EAN | 0010942208716 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 12 juni 2015 |