Tefal Safe To Touch KO8508 Black
| Vermogen | 1.800 |
| Warmhoudfunctie | |
| Droogkookbeveiliging | |
| Capaciteit watertank | 1,7 l |
| Vermogen | 1.800 |
| Warmhoudfunctie | |
| Automatische uitschakeling | |
| Droogkookbeveiliging |
| Capaciteit watertank | 1,7 l |
| Scharnierend deksel | |
| 360 graden draaien | |
| Waterniveau-indicator | |
| Display | |
| Snoeropslag | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 17,5 cm |
| Diepte | 120 cm |
| Hoogte | 27,5 cm |
| Gewicht | 1.400 g |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | KO8508 | |
| EAN | 3045386381906 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 25 juni 2020 |