Alcatel Move Time SW10 Orange/Blue
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Gewicht | 40 gram |
| Android | |
| iOS | |
| Hartslagmeter |
| Vorm | Vierkant |
| Kleur behuizing | Blauw |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Lengte | 217 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Dikte | 15,8 mm |
| Gewicht | 40 gram |
| Android | |
| iOS |
| Accu capaciteit | 370 mAh |
| Schermgrootte | 0,95 inch |
| Schermtype | Oled |
| Touchscreen |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| WiFi | |
| USB |
| Luidspreker | |
| Microfoon | |
| Camera | |
| Versnellingsmeter | |
| Hartslagmeter | |
| GPS |
| SKU | SW10-2JE8GB1 | |
| EAN | 5025744321360 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 10 januari 2017 |