Apple Watch Nike SE 44mm Space Grey Sport Band Anthracite/Black
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Gewicht | 36,2 gram |
| iOS | |
| Besturingssysteem | Watch OS |
| Hartslagmeter | |
| Muziekspeler |
| Vorm | Rechthoek |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Materiaal band | Fluorelastomeer |
| Waterdicht tot | 50 m |
| Breedte | 38 mm |
| Dikte | 10,7 mm |
| Gewicht | 36,2 gram |
| iOS |
| Besturingssysteem | Watch OS |
| Aantal cores | 2 |
| Opslagcapaciteit | 32 GB |
| Schermtype | Oled |
| Touchscreen |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| WiFi | |
| USB |
| Luidspreker | |
| Microfoon | |
| Camera | |
| Omgevingslichtsensor | |
| Versnellingsmeter | |
| Hartslagmeter | |
| Dieptemeter | |
| Slaapmonitor | |
| Kompas | |
| Gyro-sensor | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| GPS | |
| Muziekspeler |
| Stappenteller | |
| Geschikt voor zwemmen |
| Notificaties - Telefoon | |
| Notificaties - SMS |
| SKU | MKQ83FD/A | |
| EAN | 0194252587133 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 29 september 2021 |