Apple Watch Nike Series 5 44mm Space Grey Sport Band Space Grey
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Gewicht | 36,7 gram |
| iOS | |
| Besturingssysteem | Watch OS |
| Hartslagmeter | |
| Muziekspeler |
| Vorm | Rechthoek |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur band | Zwart |
| Materiaal band | Fluorelastomeer |
| Waterdicht tot | 50 m |
| Breedte | 38 mm |
| Dikte | 10,7 mm |
| Gewicht | 36,7 gram |
| iOS |
| Besturingssysteem | Watch OS |
| Aantal cores | 2 |
| Opslagcapaciteit | 32 GB |
| Schermgrootte | 1,78 inch |
| Schermtype | Oled |
| Touchscreen | |
| Bescherming display | Ion-X glass |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| WiFi | |
| USB |
| Luidspreker | |
| Microfoon | |
| Camera | |
| Omgevingslichtsensor | |
| Versnellingsmeter | |
| Hartslagmeter | |
| Dieptemeter | |
| Thermometer | |
| Kompas | |
| Gyro-sensor | |
| Trilfunctie | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| GPS | |
| Muziekspeler |
| Stopwatch | |
| Geschikt voor zwemmen |
| Notificaties - Telefoon | |
| Notificaties - SMS | |
| Alarm |
| SKU | MX3W2NF/A, MX3W2FD/A | |
| EAN | 0190199310346, 0190199310216 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 16 september 2019 |