Apple Watch SE GPS + Cellular 44mm Silver Sport Band Blue (M/L)
| Gewicht | 33 gram |
| iOS | |
| Besturingssysteem | Watch OS |
| Hartslagmeter |
| Vorm | Rechthoek |
| Kleur behuizing | Zilver |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur band | Blauw |
| Waterdicht tot | 50 m |
| Breedte | 38 mm |
| Dikte | 44 mm |
| Gewicht | 33 gram |
| iOS |
| Besturingssysteem | Watch OS |
| Aantal cores | 2 |
| Opslagcapaciteit | 32 GB |
| Schermtype | Oled |
| Touchscreen |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| WiFi | |
| USB |
| Luidspreker | |
| Microfoon | |
| Camera | |
| Omgevingslichtsensor | |
| Versnellingsmeter | |
| Hartslagmeter | |
| Kompas | |
| Gyro-sensor | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| GPS |
| Notificaties - SMS |
| SKU | MRHJ3QF/A | |
| EAN | 0195949007675 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 26 september 2023 |