Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 45mm Silver Aluminium Sport Band White
| Gewicht | 38,8 gram |
| iOS | |
| Besturingssysteem | Watch OS |
| Hartslagmeter | |
| Muziekspeler |
| Vorm | Rechthoek |
| Kleur behuizing | Zilver |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur band | Wit |
| Materiaal band | Kunststof |
| Waterdicht tot | 50 m |
| Lengte | 140 mm |
| Breedte | 38 mm |
| Dikte | 45 mm |
| Gewicht | 38,8 gram |
| iOS |
| Besturingssysteem | Watch OS |
| Aantal cores | 2 |
| Opslagcapaciteit | 32 GB |
| Schermtype | Oled |
| Pixeldichtheid | 1.000 ppi |
| Touchscreen |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| WiFi | |
| USB |
| Luidspreker | |
| Microfoon | |
| Camera | |
| Omgevingslichtsensor | |
| Versnellingsmeter | |
| Hartslagmeter | |
| Thermometer | |
| Slaapmonitor | |
| Kompas | |
| Gyro-sensor | |
| Bloedzuurstofsensor | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| GPS | |
| Muziekspeler |
| Stappenteller | |
| Geschikt voor zwemmen |
| Notificaties - SMS | |
| Alarm |
| SKU | MP4J3NF/A | |
| EAN | 0194253239581 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 14 september 2022 |