Apple Watch Series 9 GPS + Cellular 41mm Gold Milanese Loop Gold
| Gewicht | 42,3 gram |
| iOS | |
| Besturingssysteem | Watch OS |
| Hartslagmeter | |
| Muziekspeler |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal |
| Kleur band | Goud |
| Waterdicht tot | 50 m |
| Breedte | 41 mm |
| Dikte | 35 mm |
| Gewicht | 42,3 gram |
| iOS |
| Besturingssysteem | Watch OS |
| Aantal cores | 2 |
| Opslagcapaciteit | 64 GB |
| Schermtype | Oled |
| Touchscreen |
| Bluetooth | |
| WiFi | |
| USB |
| Luidspreker | |
| Microfoon | |
| Camera | |
| Omgevingslichtsensor | |
| Versnellingsmeter | |
| Hartslagmeter | |
| Kompas | |
| Gyro-sensor | |
| Bloedzuurstofsensor | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| GPS | |
| Muziekspeler |
| Alarm |
| SKU | MRJ73QF/A | |
| EAN | 0195949023361 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 20 september 2023 |