Garmin Vivoactive 4S White/Rose
- Alle wearables
-
Uitvoeringen
| Gewicht | 40 gram |
| Android | |
| iOS | |
| Hartslagmeter | |
| Muziekspeler |
| Vorm | Rond |
| Kleur behuizing | Roze |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal |
| Kleur band | Wit |
| Materiaal band | Kunststof |
| Lengte | 110 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Dikte | 12,7 mm |
| Gewicht | 40 gram |
| Android | |
| iOS |
| Accu capaciteit | 180 mAh |
| Schermgrootte | 1,1 inch |
| Schermresolutie | 218x218 |
| Schermtype | Oled |
| Touchscreen | |
| Bescherming display | Gorilla Glass |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| WiFi | |
| USB |
| Luidspreker | |
| Microfoon | |
| Camera | |
| Versnellingsmeter | |
| Hartslagmeter | |
| Dieptemeter | |
| Thermometer | |
| Barometer | |
| Slaapmonitor | |
| Kompas | |
| Gyro-sensor | |
| Trilfunctie | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| GPS | |
| Muziekspeler |
| Stopwatch | |
| Activity tracking | |
| Stappenteller | |
| Geschikt voor zwemmen |
| Notificaties - Telefoon | |
| Alarm |
| SKU | 010-02172-22 | |
| EAN | 0753759227739 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 16 september 2019 |